• JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Aktualności IV LO w Chełmie
Ogłoszenie

Projekt „Szkoła nowych możliwości”

„Szkoła nowych możliwości”

Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020

Projekt dofinansowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

OGŁOSZENIE O PRZYGOTOWANIU SIECI Wi-Fi W BUDYNKU IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACEGO z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI w CHEŁMIE
 
 
Marietta Makowska - przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

Szóstego listopada zostały ogłoszone oficjalne wyniki wyborów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w IV LO. Przewodniczącą została Marietta Makowska, jej zastępcą – Katarzyna Stroińska.

Gratulujemy wyboru, a ustępującej przewodniczącej – Dianie Kozak dziękujemy za wspaniałą, prawie trzyletnią pracę na rzecz całej społeczności szkolnej.
 
Rozpoczęcie zajęć z projektu "Szkoła nowych możliwości"

 Projekt "Szkoła nowych możliwości

harmonogram zajęć >> 

 
IV LO z nominacją - STACJA KULTURY 2017

W tym roku po raz kolejny możemy otrzymać zaszczytny tytuł STACJI KULTURY. Już mamy nominacje. Potrzebujemy jedynie Waszych głosów. Zapraszamy do głosowania na naszą szkołę, które odbywa się poprzez stronę http://www.teatrikon.pl/animacja/stacjekultury/glosowanie

Głosowanie będzie aktywne przez tydzień od 30.10.2017 do 06.11.2017 (do 23:59).

 
Niepowodzenia szkolne oczami uczniów

Czytaj całość

Uczniowie klas I c i III c uczestniczyli w warsztatach pedagogicznych dotyczących niepowodzeń szkolnych prowadzonych przez studentki PWSZ w Chełmie. Zajęcia miały na celu uświadomienie licealistom jakie są źródła i skutki tego zjawiska. Ciekawym elementem zajęć było wystąpienie ucznia klasy III c, który opowiadał o swoich doświadczeniach. Na zakończenie uczniowie stworzyli „receptę dla nauczyciela na sukces ucznia”. 

Czytaj całość
 
Jesienne zabawy z muzyką

 
Jak uczniowie klasy I c bawili się z przedszkolakami? Doskonale. We wtorek 24.10.2017 r. młodzież obserwowała i aktywnie uczestniczyła w zajęciach rytmiczno- umuzykalniających w grupie dzieci 5-6 letnich. 
 
Ruszyła KOMÓRKOMANIA
 Czytaj całość
 Dla Ciebie to chwila, dla innych to całe Życie!

Przyłącz się do Nas!

Zapraszamy!


Czytaj całość
 
Warsztaty pedagogiczne
Czytaj całość

Dnia 20.10. 2017 r. uczniowie klasy I c po raz pierwszy uczestniczyli w warsztatach pedagogicznych . Zajęcie miało na celu integrację zespołu klasowego, przełamanie onieśmielenia i budowanie zaufania. Atrakcją tych zajęć były zabawy z chustą Klanzy i nauka piosenki przedszkolnej „Czerwony pomidorek”. Teraz czekamy na spotkanie z 5-6 latkami, które już we wtorek.

Czytaj całość
 
Dzień Historyka


 
W ramach współpracy z UMCS w Lublinie grupa młodzieży z klas IB, IC i IIIC zainteresowana historią, brała udział w wykładach i warsztatach zorganizowanych przez Wydział Humanistyczny. Młodzież realizowała swoje pasje pod opieką Anety Kuby oraz Kamila Pruszkowskiego.
 
Bliżej Indii
Czytaj całość

W dniach 16- 20.10.2017 r. już po raz kolejny IV LO wzięło udział w międzynarodowym programie AIESEC. W tym roku gościliśmy wolontariusza z Indii, który codziennie prowadził warsztaty z uczniami. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 222