• JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Aktualności IV LO w Chełmie
Aleksander Fisz najlepszy w konkursie językowym "Film Quiz"
Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcą  konkursu językowego dla gimnazjalistów „Film Quiz” rozegranego w dn. 04.04.2017r. został Aleksander Fisz z Zespołu Szkół w Strachosławiu, drugie miejsce zajęła Anna Tatys z Gminnego Zespołu Szkół w Dubience, a trzecie Jakub Waniewski z Zespołu Szkół w Rudzie-Hucie.
Czytaj całość
 
Spotkanie wielkanocne na zdjęciach
Czytaj całość
Czytaj całość
 
Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej zagrał już po raz piętnasty

 Czytaj całość

31 marca 2017 roku już po raz piętnasty odbył się Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej.

Z roku na rok cieszy się on coraz większym zainteresowaniem. Spośród blisko 150 zgłoszeń, po wstępnych eliminacjach zakwalifikowano do finału, który się odbył w Chełmskim Domu Kultury, 21 solistów oraz 5 zespołów. Artyści przybyli do nas z różnych szkół województwa lubelskiego, m. in.: z Lublina, Dęblina, Nałęczowa, Łukowa, Lubartowa, Świdnika, Tomaszowa Lubelskiego, Parczewa, Biłgoraja, Zwierzyńca.

Czytaj całość
 
Rusłana Czyż najlepsza w wojwództwie
Rusłana Czyż zwyciężczynią IX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Rosyjskiej, który odbył się w dniu 23.03.2017 r.w ZSE i III LO w Chełmie. W konkursie IV LO reprezentowały: Olga Polczuk (kl.IIc) i Rusłana Czyż (kl. IIIc). Nie jest to pierwszy sukces Rusłany. W grudniu zdobyła ona wyróżnienie w XVII Rejonowym Konkursie Ortograficznym z języka rosyjskiego.Gratulujemy!
 
Napraw swój styl życia!

 Czytaj całość

24 marca 2017r. konferencją zatytułowaną "Napraw swój styl życia" zakończyliśmy projekt edukacyjny promujący zdrowy styl życia.
Podczas konferencji rozstrzygnięto konkurs "Pudełkowe jedzenie", organizowany przez naszą szkołę. Wśród laureatów znaleźli się: Maciej Lesiuk (ZSO nr 6), Mateusz Janiuk (IV LO), którzy otrzymali wyróżnienia, III miejsce zajęła Adrianna Zienkiewicz (ZSO nr 6), II miejsce - Izabela Obcarska (ZSO nr 7) i I miejsce - Mateusz Roman (IV LO).

Czytaj całość
 
Tajemnice studiowania

 Czytaj całość

24 marca 2017 nasi uczniowie odwiedzili UMCS w Lublinie, podczas dni otwartych, mogli poznać "tajemnice" studiowania oraz wysłuchać prelekcji na temat: Marketing polityczny w mediach społecznościowych, "Lwice pustyni" - Kurdyjki walczące z tzw. Państwem Islamskim, Jak zrozumieć terrorystę, Przywództwo polityczne - analiza sylwetek polskich premierów. Organizatorami wyjazdu byli nauczyciele: Kamil Pruszkowski oraz Aneta Kuba.

Czytaj całość
 
Przebudzenie - konkurs fotograficzny

 Czytaj całość

Przyroda budzi się do życia.

  Zwróć na to uwagę

i zrób zdjęcie!


Czytaj całość
 
Konkurs matematyczny dla gimnazjalistów - PO CO JA SIE TEGO UCZĘ...?
Zapraszamy zainteresowanych gimnazjalistów do udziału w konkursie matematycznym. Konkurs odbędzie się 28 marca o godz. 10.00 w IV LO. Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane do 27 marca. W konkursie mogą wziąć udział 3-osobowe zespoły uczniowskie.
Gwarantujemy atrakcyjne nagrody!
Czytaj całość
 
Dzień Samorządności na zdjęciach
Czytaj całość
Czytaj całość
 
Gimnazjalisto

 

Chcesz uzyskać więcej informacji - wejdż w zakładkę "dla  gimnazjalistów" (menu nad banerem głównym)

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 222