• JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Start arrow Projekt "Szkoła nowych możliwości" - HARMONOGRAM ZAJĘĆ
Projekt "Szkoła nowych możliwości" - HARMONOGRAM ZAJĘĆ Drukuj

Projekt Szkoła nowych możliwości”, realizowany przez Urząd Miasta Chełm/IV LO w Chełmie, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 12. Edukacja, kwalifikacje i kompetencje Działanie 12.2. Kształcenie ogólne,

 

Harmonogram zajęć

projekt_ba2.png

 

 


 

Dzień

tygodnia

 

Godziny

zajęć

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7 lekcja

 

13:35 – 14:20

 

Grupa 11 – kl. 3b

Matematyka s. 32

A. Zakrzewska

 

Grupa 13 – kl. 3c

Matematyka s. 17

A. Pułajdowicz

 

 

 

 

Grupa 1 – kl. 1a

Matematyka s. 17

A. Pułajdowicz

 

Grupa 4 – kl. 1d

Matematyka s. 1

M. Łukaszewska-Fik

 

Grupa 22 – kl. 2c

J. angielski s. 30

K. Śliwińska

 

Grupa 27 – kl. 3c

J. angielski s. 21

T. Kołacz

 

Grupa 29 – kl. 3c

J. angielski s. 25

A. Dobosz

 

8 lekcja

 

14:25 – 15:10

 

Grupa 10 – kl. 3a, 3b

Matematyka s. 1

D. Stadniuk

 

Grupa 14 – kl. 3c

Matematyka s. 32

A. Zakrzewska

 

Grupa 16 – kl. 1a, 1b

J. angielski s. 21

T. Kołacz

 

Grupa 23 – kl. 2c

J. angielski s. 29

M. Biernat-Osowska

 

Grupa 30 – kl. 3c

J. angielski s. 17

A. Wach-Grzegorczyk

 

Grupa 31 – kl. 1d

Chemia s. 28/ Biologia s. 20

M. Gozdur/ E. Chełmińska

 

Grupa 32 – kl. 1d

Biologia s. 20/ Chemia s. 28

E. Chełmińska/ M. Gozdur

 

Grupa 9 – kl. 3a

Matematyka s. 17

A. Pułajdowicz

 

Grupa 17 – kl. 1c

J. angielski s. 29

M. Biernat-Osowska

 

Grupa 26 – kl. 3b

J. angielski s. 4

K. Baranowicz

 

Grupa 28 – kl. 3c

J. angielski s. 8

A. Wach-Grzegorczyk

 

Grupa 20 – kl. 2a

J. angielski s. 32

R. Stelmaszczuk

 

Grupa 35 – kl. 2b

Biologia s. 20/ Chemia s. 28

E. Chełmińska/ M. Gozdur

 

Grupa 34 – kl. 2b

Chemia s. 28/ Biologia s. 20

M. Gozdur/ E. Chełmińska

Grupa 2 – kl. 1b

Matematyka s. 24

M. Łukaszewska-Fik

 

Grupa 15 – kl. 3c

Matematyka s. 17

A. Pułajdowicz

 

Grupa 7 – kl. 2c

Matematyka s. 21

A. Zakrzewska

 

Grupa 12 – kl. 3c

Matematyka s. 1

D. Stadniuk

 

Grupa 19 – kl. 1d

J. angielski s. 30

K. Śliwińska

 

Grupa 25 – kl. 3a, 3b

J. angielski s. 4

K. Baranowicz

 

 

Grupa 8 – kl. 2c

Matematyka s. 1

D. Stadniuk

 

Grupa 18 – kl. 1c, 1d

J. angielski s. 21

T. Kołacz

 

Grupa 21 – kl. 2b

J. angielski s. 8

A. Dobosz

 

Grupa 39 – kl. 1a, 1c, 2a

Koło informatyczne s. 5

K. Ufniarz

 

Grupa 24 – kl. 3a

J. angielski s. 4

K. Baranowicz

Grupa 3 – kl. 1c

Matematyka s. 1

M. Łukaszewska-Fik

 

Grupa 5 – kl. 2a

Matematyka s. 17

A. Pułajdowicz

 

9 lekcja

 

15:15 – 16:00

 

Grupa 38 – kl. 1a, 1b, 2a, 2b, 2c

Zajęcia informatyczne s. 5

K. Ufniarz

 

Grupa 6 – kl. 2b

Matematyka s. 1

D. Stadniuk

 

  ..