• JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
XIII Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej i II Kuźnia Talentów Gimnazjalnych Drukuj

IV Liceum Ogólnokształcące im. dr Jadwigi Młodowskiej jest organizatorem XIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej oraz II Kuźni Talentów Gimnazjalnych.  Impreza  odbędzie się 17 kwietnia 2015 r.  w Chełmskim Domu Kultury, ul. Plac Tysiąclecia 1.

materiały do pobrania:

XIII WFPA: karta zgłoszeniowa i regulamin >>

Wojewódzki Konkurs Tłumaczenia Poezji Obcojęzycznej: karta zgłoszenia, regulamin, teksty do tłumaczenia >>

 

materiały do pobrania: 

II Kuźnia Talentów Gimnazjalnych -  2015 r.

regulamin i karta zgłoszeniowa >>

 

Ideą towarzyszącą Festiwalowi jest popularyzacja języka angielskiego, poznawanie kultury krajów anglojęzycznych, wykorzystanie faktu zainteresowania młodzieży popkulturą do rozwijania ich własnych talentów i ambicji. Chcemy również, aby mogło się to odbywać w środowisku szkolnym, co pozwala na przełamywanie barier i stereotypów związanych z procesem edukacyjnym oraz tworzy alternatywę dla różnego rodzaju subkultur.

Dodatkowym elementem wychowawczym jest połączenie kultury współczesnej ze spuścizną pozostawioną nam przez poprzednie pokolenia, dlatego też Festiwalowi towarzyszy również Wojewódzki  Konkurs Tłumaczenia Poezji Obcojęzycznej.

Regulaminy, teksty do tłumaczenia oraz karty zgłoszeniowe na konkurs i Festiwal wkrótce na stronie internetowej naszej szkoły.

Wypełnione karty zgłoszenia do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej wraz z nagraniami demo prosimy przesyłać na adres szkoły lub na adres mailowy Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  do 13 marca 2015r.

           Zgłoszenia do Wojewódzkiego Konkursu Tłumaczenia Poezji Obcojęzycznej oraz teksty tłumaczenia prosimy przesyłać na adres szkoły lub na adres mailowy tlumaczenie4lo@wp.pl  

do  13 marca 2015r.

IV  Liceum Ogólnokształcące
ul. Św. Mikołaja 4
22-100 Chełm

tel. 82 565 38 89

           Życzymy sukcesów w Festiwalowych konkursach i wielu inspiracji wynikających ze spotkania młodzieży i nauczycieli naszego województwa.