• JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
XV Wojew. Festiwal Piosenki Anglojęzycznej i IV Kuźnia Talentów Gimnazjalnych! Drukuj
Uwaga! Zmiana terminu konkursu finałowego XV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej i IV Kuźni Talentów Gimnazjalnych.
Konkurs odbedzie się 30 marca 2017 roku godzinie 1000 w Chełmskim Domu Kultury, ul. Plac Tysiąclecia 1.
Poprzedni termin - 31 marca jest nieaktualny. Za utrudnienia przepraszamy. 
materiały do pobrania:
 
   

Ideą Festiwalu jest popularyzacja języka angielskiego, poznawanie kultury krajów anglojęzycznych, wykorzystanie faktu zainteresowania młodzieży popkulturą, do rozwijania ich własnych talentów i ambicji. Chcemy również, aby mogło się to odbywać w środowisku szkolnym, co pozwala na przełamywanie barier i stereotypów związanych z procesem edukacyjnym oraz tworzy alternatywę dla różnego rodzaju subkultur.

Dodatkowym elementem wychowawczym naszego przedsięwzięcia jest połączenie kultury współczesnej ze spuścizną pozostawioną nam przez poprzednie pokolenia, dlatego też Festiwalowi towarzyszy Wojewódzki Konkurs Tłumaczenia Poezji Obcojęzycznej. Konkurs ten przeznaczony jest dla uczniów utalentowanych literacko i stanowi odrębną część Festiwalu.

Regulaminy, teksty do tłumaczenia utworów na Konkurs Tłumaczenia Poezji Obcojęzycznej oraz karty zgłoszeniowe zarówno na Konkurs jak i na  Festiwal znajdują się na stronie internetowej naszej szkoły.

 

Wypełnione karty zgłoszenia do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej wraz z nagraniami demo prosimy przesyłać na adres szkoły lub na adres mailowy  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć do 10 marca 2017r.

 

      Zgłoszenia do Wojewódzkiego Konkursu Tłumaczenia Poezji Obcojęzycznej oraz teksty przetłumaczonych utworów poetyckich prosimy przesyłać na adres szkoły lub na adres mailowy tlumaczenie4lo@wp.pl 
do 10 marca 2017r.

IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. dr J. Młodowskiej w Chełmie ul. Św. Mikołaja 4, 22- 100 Chełm

Życzymy Uczestnikom sukcesów w Festiwalowych zmaganiach i wielu inspiracji wynikających

ze spotkania młodzieży i nauczycieli naszego województwa.