• JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
XIV Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej i III Kuźnia Talentów Gimnazjalnych Drukuj

 

Materiały do pobrania:

XIV Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej >>
III Kuźnia Talentów Gimnazjalnych  >> 

IV Liceum Ogólnokształcące im. dr Jadwigi Młodowskiej jest organizatorem  XIV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej, który odbędzie się   15 kwietnia 2016r.   w Chełmskim Domu Kultury,
ul. Plac Tysiąclecia 1.

Ideą towarzyszącą Festiwalowi jest popularyzacja języka angielskiego, poznawanie kultury krajów anglojęzycznych, wykorzystanie faktu zainteresowania młodzieży popkulturą do rozwijania ich własnych talentów i ambicji. Chcemy również, aby mogło się to odbywać w środowisku szkolnym, co pozwala na przełamywanie barier i stereotypów związanych z procesem edukacyjnym oraz tworzy alternatywę dla różnego rodzaju subkultur.

Dodatkowym elementem wychowawczym jest połączenie kultury współczesnej ze spuścizną pozostawioną nam przez poprzednie pokolenia, dlatego też festiwalowi towarzyszy również Wojewódzki  Konkurs Tłumaczenia Poezji Obcojęzycznej.

Regulaminy, teksty do tłumaczenia oraz karty zgłoszeniowe na konkurs i festiwal znajdują się na stronie internetowej naszej szkoły.

Wypełnione karty zgłoszenia do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej wraz z nagraniami demo prosimy przesyłać na adres szkoły lub na adres mailowy Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  do 23 marca 2016r.

 

Zgłoszenia do Wojewódzkiego Konkursu Tłumaczenia Poezji Obcojęzycznej

oraz teksty tłumaczenia prosimy przesyłać na adres szkoły lub na adres mailowy tlumaczenie4lo@wp.pl  do  23 marca 2016r.

 

IV Liceum Ogólnokształcące im. dr J. Młodowskiej

z Oddziałami Integracyjnymi

ul. Św. Mikołaja 4

22-100 Chełm

tel. 82 565 38 89

www.4lochelm.pl

 

Życzymy sukcesów w Festiwalowych konkursach i wielu inspiracji wynikających ze spotkania młodzieży i nauczycieli naszego województwa.